Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Çevirilerimiz

+64
buri77
Raymone
AkaStrider
redsar
sanji_
Kutayforces
psyduck
volkana
skywalkerskr
doom
yvainee
Demoliter
yalnız21
yusuffffff
pounder
Hyems
RoCCo
ados
opelopelopel
warof
mshadow
As1ls1z
cagdas
genkik
luffy85
car'a'carn
mugen
darkboy
AYMIR
lantis
kamal
orionthedragon
venom53
zaraki
delirmisin_abisi
kadir_tr
pininfarina
canavvar
Yu-Gi-Oh!
aizen
yehhuuu
marvin
Jusca
princeofnight
Nami_Navigator
ysnydn
Fiery06
eroe
xfighter9
mugiwara
StubB
hythloth
farty
fudy
delir_mis
duktak
renJ
lordlantis
MondeM
mehmetmertakin
YaSSiN
bLue-Dragon
68 posters

12 sayfadaki 20 sayfası Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sonraki

One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 Empty Geri: One Piece Çevirilerimiz

Mesaj tarafından Jusca Paz 31 Ağus. 2008 - 16:33

doğruya doğru biraz daha özen gösterilirse sevinirim ama emege saygı duyuyorum bunuda belirteyim
Jusca
Jusca
One Piece Delisi

Nerden : Sinopun dağlarından çiçekli ovalarından davulla zurnayla geliyrem

http://www.bioyun.net

Mesaj tarafından mugiwara Paz 31 Ağus. 2008 - 17:00

Bakın ortadaki emeğe saygım sonsuz. Yanlış anlaşılma olmasın. ''İşi hakkıyla yapmak'' bir atasözüdür ve ''Ele alınan işi en iyi, en başarılı, en titiz şekilde yapmak'' anlamında halk tarafından sıkça kullanılır. Bende bu anlamda kullandım, o kadar.
mugiwara
mugiwara

Mesaj tarafından Jusca Paz 31 Ağus. 2008 - 17:08

bende aynı anlamda kullandım ne fark var albino
Jusca
Jusca
One Piece Delisi

Mesaj tarafından delir_mis Paz 31 Ağus. 2008 - 17:17

Ya iyiki bir bıraktım abi ne olmuş böyle One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445:D:D hatalarına bakmadım ama çevirilerdeki yalnış dediniz kısımlar tamamen elimizde bulunan alt yazılardan kaynaklanıyo internetteki soft sub olarak verilen tek ingilizce altyazılar oldukları içinde birşey yapılmıyo burda yapılıcak şey bir günün hepsini 1 altyazı için kullanmak (ki ben yaptım insanın hayatı kalmıyor) yada altyazının üstündekini direk çevirmek ki bu yol herzaman daha hızlıdır (diğer yöntemin uzun olmasının nedeni üzerinde fansub olan bölümün altyazılarına bakarak yazmak ve zamanlamaları düzeltmek bu arada) eğer daha iyi altyazı elinize geçerse lütfen bizimle başlaşın arkadaşlar
[neyle uğraştımızı anlatabilmek için alt yazıdan bir satır ; "ALL IS DE SA FAULT!" normalde her şey onun suçu denilen bir satır dikkatli bakarsanız "all is .. fault" kısmıyla anlıya bilirsiniz ama 150 satır çevirdikten sonra karşınıza bu çıktığındaki suratınızı görmek isterim (not: benimki çok salaktı)bu arada bunun yeterli olmadığını düşünüosanız öyle cümleler getiririmki 165,166,167,168 i çeviren adamlara tapmaya başlarsınız One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445:D:D] XD XD XD
delir_mis
delir_mis
Mod
Mod

Mesaj tarafından yehhuuu Paz 31 Ağus. 2008 - 17:29

Bıraktım derken ? Usoop lastik bandı ile döveriz seni One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445
yehhuuu
yehhuuu
Isınan Nakama

Mesaj tarafından mshadow Paz 31 Ağus. 2008 - 18:48

yaw emeği geçen herkesin ellerinden öpüyorum yaw One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445 ben bikere çeviriyim dedim 5 dk çeviri yarım saat sürdü One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 75631 ingilizcem de fena değil bide bunun düzeltmesi olduğu düşünülürse bu çeviri yapanların ne kadar uğraştıkları ortaya çıkıyor bence isteyen bi çeviri yapmayı denesin :F allah çeviri yapanların klavyesine zeval vermesin One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445

mshadow

Mesaj tarafından bLue-Dragon Paz 31 Ağus. 2008 - 22:12

Yalının dediği doğru mesela elimde olan hazır subda zoro diyoki çok heyecanlandım animeye yerleştirilmiş suba baktım kulağa çok hoş diyo yani şimdi ben kendi çevirim olarak söylim ben hem video hemde yaptığım şeyi tekrardan izleyip düzenliyorum tabi sorun vardır yoktur değil..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

https://onepiecetrk.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından ysnydn Ptsi 1 Eyl. 2008 - 1:15

yaa arkadaşlar olur arada öyle şeyler, herşey 4/4 lül değil yaa, kimbilir japoncadan ingilizceye nasıl cevriliyo One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445 gönüllü yapılan bişey zaten. çeviren arkadaşlar için emeğe saygı diyorum. bu arkadaşlarda çevirmeseler ne yapacaktık bide öyle düşünün!!!
ysnydn
ysnydn

Mesaj tarafından kamal Ptsi 1 Eyl. 2008 - 10:21

herkese teşekkürler ama luffnin wipere kıçını tekmeleyeceğim demesi saf bir insanın bizce onu dememesi gerekirdi lanet olası veya pislik seni fena yapacağım ,seni pataklayacağım gibi kelimelerin kullanılması daha hoş ve luffiye yakışacak kelimeler olursa sevininriz bi kere 165 166 167 168 hepsi çok güzeldi bu olay dışında bide herşey anlaşılırdı anlaşılmayacak fazla birşey yok artık herkesin bir (yeah,oi) gibi kelimeleri anlayacağıbileceğini düşünüyorum çevirileriniz çok güzel yolunuz açık olsun
kamal
kamal
Sıkı Nakama

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 1 Eyl. 2008 - 10:40

saolasın zaten ben öyle subda küfür ettiyse yazmıyorum pislik yazıyorum nan hakan sen mi yaptın nan yoksa One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

Mesaj tarafından kamal Ptsi 1 Eyl. 2008 - 10:56

arkadaşlar naruto shşppuuden çevirilerinden ve bazı one piece çevirilerinden hatırladığımız (LLOTH)AVATAR İSİMLİ ARKADAŞA FANSUB GRUBUMUZA KATILMASI İÇİN MAİL ATTIM VE CEVABI BÖYLE ;(Merhaba ve çok teşekkürler. Orada yapılan çeviriler Divxplanet'e eklenince haberim olmuştu zaten. Naruto Shippuuden'in çevirmem gereken iki bölümü daha kaldı, ondan sonra yardım edebilirim belki. One Piece en sevdiğim anime aslında ama yine de şimdilik kesin bir şey söylemesem daha iyi olur. ^^ ) ARKADAŞLAR BEN LLOTH YANİ DENİZSU ARKADAŞIN BİZE BÜYÜK KATKILARI OLACAĞINI KESİNLİKLE DÜŞÜNÜYORUM DİVX PLANETTE KENDİ BAŞINA NARUTO SHİPPUDENDE 63 BÖLÜM ÇIKARMIŞTIR bana göre çevirileri fansup grubumuza büyük katkı ve zenginlik sağlayacaktır www.divxplanet.com/sub/m/15749/Naruto-Shippden.html
kamal
kamal
Sıkı Nakama

Mesaj tarafından delir_mis Ptsi 1 Eyl. 2008 - 13:51

Luffy'nin çok ünlü sözü " butto bas" ve cidden kıçını tekmeleyeceğim demektir hatta "butto" ingilizcedeki "butt" sözcüğüdür ki internetten anlamına bakabilirsin
delir_mis
delir_mis
Mod
Mod

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 1 Eyl. 2008 - 15:26

o arkadaşa helal olsun diyorum cidden kısa sürede bu kadar bölüm şaşırdım hiç haberim yoktu.Kamal sen bize bu gelişmeden haberdar edersen sevinirim onuda grubumuzda görmekten onur duyarız..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

Mesaj tarafından Jusca Ptsi 1 Eyl. 2008 - 17:33

daha çıkmadımı bölümler çok merak ediyom işler kızıştı bir kaç bölüm çıkarında iftardan sonra izliyelim
Jusca
Jusca
One Piece Delisi

Mesaj tarafından yehhuuu Ptsi 1 Eyl. 2008 - 18:15

Kimin eli kimin cebinde belli değil valla. Tayfa kamp ateşi bile yaktı One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445

Yeni günceleme nezaman olur ?
yehhuuu
yehhuuu
Isınan Nakama

Mesaj tarafından ysnydn Ptsi 1 Eyl. 2008 - 19:15

ifatar sonrası 169-170 beraber iyi giderdi bee One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 550994
ysnydn
ysnydn

Mesaj tarafından cagdas Ptsi 1 Eyl. 2008 - 19:18

harbi iyi giderdi bi kaç sayfa önce 170 bitti 169 çevriliyo gibi bişey görmüştüm sanki belki gelir güncelleme iftarıda ettik ramazanda one piece ayrı güzel olur heralde Very Happy Very Happy Very Happy
cagdas
cagdas

http://cekirdekceviri.blogspot.com

Mesaj tarafından ysnydn Ptsi 1 Eyl. 2008 - 20:33

165 i beklerken, 165-166-167-168 birlikte gelmişti, yine bi toplu gösterim olcak heralde sabırsızlıkla bekliyorum zoro
ysnydn
ysnydn

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 1 Eyl. 2008 - 21:41

169 yarıda kaldı yalın çevircek mi bilmiyorum onlara sorucam ama belki son altyazılar olabilir Kazasker döndü dönecek Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

Mesaj tarafından cagdas Ptsi 1 Eyl. 2008 - 21:52

bLue-Dragon demiş ki:169 yarıda kaldı yalın çevircek mi bilmiyorum onlara sorucam ama belki son altyazılar olabilir Kazasker döndü dönecek Very Happy

Kazasker demiş ki:Bence gün sayma. Very Happy Yemin töreni 31'inde. Yani ancak 31'inde
memleketime dönebileceğim. 3'ündeyse Van'a gidiyorum. Eğer arada vaktim
olmazsa ilk güncelleme tarihi 15 Eylül'den sonraki ilk Cuma günü
olacaktır.

kendi blogunda gün sayan birine yazmıştı bu mesajı yani hala önünüzde 20 gün falan var ayrıcada siz önce 285-293 arasını sonrada 340 dan itibaren giderseniz zaten oralara gelen herkes sizden takip eder kazaskerin aynı anda birkaç anime çevirmesi vaktini alıyo o nedenle sizden takip eden çok fazla kişi olacaktır...
cagdas
cagdas

Mesaj tarafından yehhuuu Ptsi 1 Eyl. 2008 - 22:19

Bari gökyüzü adasını bitirseydik. Kazasker 3 ayda 5 bölüm çevirdi bize. Onu beklersek işimiz uzun. Sizin asıl projeniz enies lobi ve water 7 demiştiniz ama gökyüzü adasını yarım bırakmayın lütfen.

Kazasker 159 dan devam edicek zaten.
yehhuuu
yehhuuu
Isınan Nakama

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 1 Eyl. 2008 - 22:40

tmm devam ederiz ama yani Kazaskerin boşuna zaman kaybetmesinide istemiyorum düşünsenize biz 180lerdeyiz kazasker daha 160a yeni başlamış.Yani onun için bence zaman kaybı hem şöyle demişti ingilizcemi test etmek amacıyla çeviriyorum ingilizcesi süper cidden ama hem siz hemde Kazasker tarafına bakılırsa her iki tarafta bir zaman kaybına gireceklerdir...Kazaskerinde bence yarın bırakacağınıda sanmıyorum..ama neyse ben şimdi size sonraki çevirilerimiz hakkında bilgi vereyim.Şimdi 169 dediğim gibi yarım bir şekilde ytalına attım o 170e kadar yapacak 171i ben alırım belki 172 flnda yaparım zataman meselesi ama benim açımdan zor oluyo evde pcde maç oynayalım diyen bir kardeşim var onun yüzünden bazen forumlarla bile ilgilenemiyorum Very Happy neyse dediğim gibi 169-170 yalında 171i ben alırım koyana kadaryapılırsa daha fzalasıda gelebilir..Şimdi bir şeye daha değinmek istiyorum farketmişsinizdir .Son çeviride şarkıları koymadım nedeni artık ezberlemişsiniz ezberlememişseniz bile hafızanızda yer edilmiştir büyük ihtimal..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

Mesaj tarafından cagdas Ptsi 1 Eyl. 2008 - 23:03

şarkılar mühüm değil zaten önemli olan çeviri olsun hikayeyi anlayalım Very Happy inşallah tez zamanda gelir bölümler ama dediğin doğru kazasker aynı yerden çevirirse hem o hemde onu takip edenler geri kalmış olacak madem vakit harcıyosun emek veriyosun bari herkesin nasiplenebileceği bişey olsun...
cagdas
cagdas

Mesaj tarafından yehhuuu Salı 2 Eyl. 2008 - 0:36

Kazaskerin kaldığı yerden devam ediceği belliydi zaten. 15 gün sonra güncelleme yapıcak ve bleach birikmiş durumda önceliği ona vericektir. Ay sonu one piece çevirisi yapacağını tahmin ediyorum yaklşık 2 ay sonra 170 i yakalar. Şimdi bizi gökyüzü adasından mahrum bırakmayın. Gökyüzü adasını bitirseniz bizim içinde daha iyi olacaktır. Diğer arayı bir süre izlemesekte olur ama tam gökyüzü adasının ortasında maceraya aravermek üzücü oluyor biraz. Yinede bu benim kendi fikrim. Çeviri yapanlar sizlersiniz.

Şarkılar önemli değil zaten o bölümleri 1 kere izledikten sonra diğer bölğmlerde direk atlıyorum ben Very Happy
yehhuuu
yehhuuu
Isınan Nakama

Mesaj tarafından hythloth Salı 2 Eyl. 2008 - 8:01

yehhuuu demiş ki:
Şarkılar önemli değil zaten o bölümleri 1 kere izledikten sonra diğer bölğmlerde direk atlıyorum ben Very Happy

aynen bende ama soyle bisi var bugun blue acarsa msn goruselim ben 170 bitti zaten 169 yarım kalmıstı nan sizin yuzunuzden anime dende kesildim One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445 nese ceviririm 169 u 171 ve 172 de bakarım beklemeye devam edin One Piece Çevirilerimiz - Sayfa 12 50445...
hythloth
hythloth
Süper Mod
Süper Mod

12 sayfadaki 20 sayfası Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sonraki

- Similar topics