Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları

4 posters

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Empty Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 6 Mart 2008 - 12:56

Anime Hakkında Bilgi

Shinigamiler,yani ölüm tanrıları,ruhsal güçlerini kullanabilen özel insanlardır.Bir shinigaminin dünyadaki görevi kötü ruhları temizlemek ve iyi ruhları cennete göndermektir...

Kurosaki Ichigo,15 yaşında bir lise öğrencisidir.Onu diğer insanlardan farklı kılan özelliği ruhları görüp konuşabilmesidir.Bir sabah,arkadaşı olan bir hayaleti ziyaret ederken korkunç bir ruhla karşılaşır ve kovalanmaya başlarlar.Ancak ortaya gizemli,karalara bürünmüş bir kız çıkar ve elindeki kılıçla(zampaktoyla) kötü ruhu yokedip kendi de kayıplara karışır.

Ichigo,o akşam sabah olanları düşünürken camından içeri aynı kız girer. Kızın gelişinin tek sebebi yakınlarda kötü bir ruhun varlığını hissetmesidir, Ichigo'nun kızkardeşini yakalamış olduğunu görürler.

Bunun üzerine çok sinirlenen Ichigo,ruha patavatsızca kafa tutar,ancak shinigami Ichigo'ya gelecek olan darbeyi kendi üzerine alır.Aldığı yarayla savaşamayacak hale gelen shinigami,Ichigo'ya bir öneri sunar,ailesini korumak için ona kendi shinigami güçlerini aktaracaktır.Ichigo bunu kabul eder,ancak beklenmedik birşey olur. Ichigo'nun ruh enerjisi o kadar güçlüdür ki, hinigaminin bütün güçlerini emmekle kalmaz, zampaktosu korkunç bir boyuta ulaşır.O kız gününün yarısını vermek ister ama Ichigo hepsini alır.Kızın şaşkın bakışları altında kötü ruhu kolayca yokeden Ichigo'nun hayatı artık tamamen değişmiştir...

Karakterler

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Mangaimgbov6no5

Kurasaki İchigo
15 yaşında,turuncu saçlı bir lise öğrencisidir.Hayaletleri görebilme ve onlara dokunabilme yeteneğine sahiptir.Çok agresif bir yapısı vardır,çoğu insan yüzünden korkmaktadır.Ichigo küçükken annesini kaybetmiştir.Annesinin ölümünden kendini sorumlu tutar ama Shinigami olduktan sonra annesini öldüren bir Hollow(Kötü Ruh) olduğunu öğrenir ve Shinigamilik görevini uzatmak ister.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları 230px-Rukia_2

Kuchiki Rukia

Bir kadın shinigamidir.Güçleri geri gelene kadar İchigo'ya Shinigamiliği öğretmektedir.Düşünmeden hareket etmez.Evlat edinmiştir çok kaba biridir. Yaklaşık 100 yaşında hatta daha büyük olduğu gösterilmiştir.SS'den normal yaşama geldiğinde yabancılık çeker çoğu şeyi bilmez.SS'de Edo Devri hakimdir ve modern Tokyo'nun gelişmiş yaşam şekline başlarda uyum sağlayamamıştır.Örneğin meyve suyu kutusunu açmada bile başarısız olmuştur.Çizimleri kötüdür,Ichigo çizimlerine hakaret ettiğinde Ichigo'ya vurur.Kaba biri olmasına rağmen gerektiğinde yaşından dolayı bilgece tavırlarda bulunur.Yumurta ve salatalığı ve en çok tavşanları sever. Ichigo'ya bir olayı anlatırken genelde resim çizerek bunları anlatmaya çalışır.Ichigoya güçlerini vermesi ve dünyada uzun süre kaldığı için Ölüm cezasına çarptırılmıştır.Ichigo onu kurtarmak için harekete geçmiştir.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Orihimeta4

Inoue Orihime

3 yıl önce abisini kaybeden tatlı ve masum kişiliği olan bir kızdır.Abisi öldükten sonra yalnız yaşamaya başlar.En yakın arkadaşı Tatsuki herzaman onu korumaktadır.İchigo'nun sınıf arkadaşıdır ve ondan kendisine geçen ruh enerjisi sayesinde bazı güçleri oluşmuştur. Ayame,Baigon,Hinagiku,Lily,Shuno,Tsubaki onu koruyan, saldırı ve savunma yapan perileridir.Aynı zamanda iyileştirme gücüde vardır.Bariyer kurabilir ve kaldırabilir.Oldukça büyük güçlere sahiptir.Sınıfta akıllı biridir.Arkadaşlarını çok derinden sever ve savaş esnasında onlara elinden gelen yardımı yapar. Onların yaralarını iyileştirir.Ichigo'ya aşıktır ama Ichigo henüz bunu bilmemektedir.Karakura şehrinde yaşamaktadır.Tite Kubo Orihime'nin yüz çiziminde çok zorlandığını ve çizimini Ichigo'ya göre uyarladığını 2004 yılındaki bir röportajında söylemiştir. 2001-2004 yılları arası Erre dergisinde Tite Kubo tarafından model olarak kullanılmıştır.Rukiayı kurtarmaya gidenlerden biridir.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Chad

Sado Yasutora

İchigo'nun en iyi arkadaşlarından biridir.Çok güçlü bir yapısı vardır ama çok nazik ve iyi kalpli bir insandır. Yardım edebileceği herkesi korur,kollar.Rukiayı kurtarmaya gidenlerden biridir.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları 230px-Ishida_Uryuu

Ishida Uryuu

Bir Quincy'dir.İchigo ile tanışana kadar shinigamilere karşı çok kötü duygular beslemektedir. El işlerine doğuştan bir yeteneği vardır.Çok mantıklı ve zekidir,dünyada kalan son Quincy'dir...Rukiayı kurtarmaya gidenlerden biridir.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları 4856423urahara

Urahara Kisuke

Dünya'daki shinigamilere eşya satan bir çeşit bakkaldır.Eskiden Soul Socaity'de bir takım kaptanıdır.Bir shinigaminin limitini aşmasının yollarını bulmuştur,fakat bu yollar pek de tekin yollar değildir.. İchigo'nun kendini geliştirmesi için ilk dersleri o vermiştir.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Bleach20231289fm.th

Yoruichi

Urahara'nın en yakın arkadaşıdır.Dünyadayken genellikle kedi formundadır. Fakat gerçek haliyle çok güçlü bir kadın ninjadır.İchigo'ya kendini geliştirmesi ve bankaisini ortaya çıkarabilmesi için ona ikinci seviye dersi vermiştir.Rukiayı kurtarmak için Ichigo ve arkadaşlarına rehberlik etmiştir.

Karin
İchigo'nun kız kardeşidir.Erkek gibi bir tarzı vardır,ruh gücü çok yüksektir.

Yuzu
İchigo'nun diğer kız kardeşidir.Ruh gücü Karin'den daha küçüktür.Tam bir ev hanımıdır.

Isshin
İchigo'nun babasıdır. Biraz "sert" bir yapısı vardır.İchigo ile sık sık kavga ederler.Bir semt doktorudur.

Kon
Bir Mod-Soul(Modifiye Ruh)tur.Yıllar önce kıl payı yok edilmekten kurtulmuş ve İchigo'nun bedenine girmiştir.İchigo bedenini geri aldığında ise onu eski bir peluş oyuncağın içine koyar.Rukia'yı çok sever,ona abla der.Ama hem Rukia em de diğerleri tarafından sürekli hırpalanır.

Tatsuke
Orihime'nin en yakın arkadaşıdır.Onu hep korur ve kollar.Erkeksi bir yapısı vardır,bir kadın güreşçi olmak ister ve bunun için yeterli kabiliyeti-gücü vardır...

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Abarai_Renji-01

Abarai Renji
Rukia'nın çocukluğundan beri en iyi arkadaşıdır.Çok kararlı ve kendine güvenen bir kişiliği vardır.6.Takımın Vice-Captain'ıdır.

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları 250px-Byakuya

Byakuya
6. Takım Kaptanıdır.Rukia'nın üvey abisidir.Bankaisi çok güçlüdür,kurallara çok bağlıdır.

NOT:BAZILARI ALINTI BAZILARI KENDİ BİLGİMDİR..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Site Owner
Site Owner

https://onepiecetrk.yetkin-forum.com

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Empty Geri: Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları

Mesaj tarafından floyd Perş. 6 Mart 2008 - 19:11

bu anime bana gost whısperer diye bi diziyi hatırlatıyor
floyd
floyd
One Piece Delisi

Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları Empty Geri: Bleach Tanıtım-Karakter Tanıtımları

Mesaj tarafından hiken no ace Cuma 7 Mart 2008 - 0:16

bu arada Byakuya rukia nın abisidir soyadıda kuchikidir
hiken no ace
hiken no ace
Süper Mod
Süper Mod

Mesaj tarafından hythloth Perş. 20 Mart 2008 - 21:13

Harbiden ghost whisperer die bi dizi var cnbc-e de onun gibi ordaki kadın da ruhları gorup onlara dier tarafa gecmeleri icin yardım edio...
hythloth
hythloth
Süper Mod
Süper Mod

https://onepiecetrk.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından floyd Cuma 21 Mart 2008 - 9:55

evt şimdi yeni sezona girdiler daha güzel old
floyd
floyd
One Piece Delisi

- Similar topics