Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Spoiler Verme Merkezi

2 posters

Anime Spoiler Verme Merkezi Empty Anime Spoiler Verme Merkezi

Mesaj tarafından WanPiisu C.tesi 24 Ocak 2009 - 23:22

Burada sitemizdeki (hemen de sahiplendim siteyi Anime Spoiler Verme Merkezi 586935 ) güzel anime one piece in sonlarına kadar gelememiş veya başka animelerde -bleach, naruto gibi- son bölüme kadar gelip her hafta yeni bölüm gelsin artık diye beklemeye başlamamış şanslı kişiler için merak ettikleri şeyleri, anime de tam anlıyamamış oldukları şeyleri, bazı anımelerde olan anıme bıttıkten ve bitiş müziği çaldıktan sonra 30 sn ye yakın bi zamanda verilen extra bilgileri izlememiş sonra ark arasında bunları duyup merak edip aslı astarı nedir acaba diye düşünen kişiler için bilgi verme, yardım etme amaçlı bi konu açtım.Bu yıllardır hayalimdi.pff tamam tamam hepsini salladım bu bölümde konu yok bari ben açiyim dedim ve burda söylediklerimin hepsi yazarken aklıma geldi.Ama iyi oldu galiba ben anıme izlemeye yeni başladıgım zamanlar birileri bana spoiler verse ne iyi olur derdim.ki bu 7-8 ay önceydi.şimdi var olan anime episodelarının %40 ını izlediğim için insanlara yardım etmek için böyle bi konu açtım.bilirsiniz spoiler ögrenmek çok eglencelidir Anime Spoiler Verme Merkezi 50445.artık buraya çaylak animeler bilmek istediklerini yazıcak bilen benim gibi ( Anime Spoiler Verme Merkezi 632515 ) anime professionalleri( Anime Spoiler Verme Merkezi 632515 ) de cevap vericek.
OHA BE AMMA YAZMIŞIM!!

WanPiisu
Sıkı Nakama

Anime Spoiler Verme Merkezi Empty Geri: Anime Spoiler Verme Merkezi

Mesaj tarafından delir_mis Paz 25 Ocak 2009 - 0:21

Burası bunun yeri değil anime haberlerinde falan aç bu başlığı Anime Spoiler Verme Merkezi 50445 ama güzel projeymiş
delir_mis
delir_mis
Mod
Mod

Anime Spoiler Verme Merkezi Empty Geri: Anime Spoiler Verme Merkezi

Mesaj tarafından WanPiisu Paz 25 Ocak 2009 - 12:48

ya boş konular dandik forumlarda olur bu forumda olmamalı dedım.ama ılerde bakarsın bu işi büyütür grup kurarız Anime Spoiler Verme Merkezi 541454

WanPiisu
Sıkı Nakama

- Similar topics